Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Göktaş'tan Erzincan ASP personeline teşekkür belgesi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş tarafından depremde büyük bir özveri ile görev yapan Erzincan Aile ve sosyal Hizmetler il müdürlüğü personeline teşekkür belgesi gönderildi.

Aile ve Sosyal Hizmetler

6 Şubat 2023 tarihinden meydana gelen ve 11 ilin etkilendiği asrın felaketinde, ana çözüm ortağı olunulan yerel düzey destek grubu alanları dahilinde, depremzede vatandaşlara gerekli yardımda bulunmak, genel sağlık ve yaşam alanlarına uğrayan büyük yıkım sonrası yaşadıkları acılar ile tek başına yaşamakta zorlanan bireylere, gerek devlet desteği, gerek toplumsal destek o anki ihtiyaçlarını gidermek açısından büyük öneme sahiptir. 
Maddi ve manevi olarak depremden etkilenen vatandaşların yanında olup destek olunması, çaresizlik hissine bırakılmaması amacıyla deprem bölgesinde yürütülen psikososyal destek çalışmalarında görev alan İl müdürlüğü personellere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş tarafından gönderilen teşekkür belgeleri İl Müdürü Serdar Demirci tarafından personele takdim edildi. 
Teşekkür belgesi takdiminin ardından deprem bölgesinde görev alan personeller ile il müdürlüğü bahçesinde, çay sohbetinde bir araya gelen Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler il müdürümüz Serdar Demirci; Bu zorlu süreçte mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveri ile depremzede vatandaşlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Asrın felaketinde yaraları hep birlikte sarıyoruz, gerek deprem bölgesinde gerekse de ilimize gelen depremzede misafirlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve çalışmalarınızdan ötürü her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.