Hazırlık Kampı Tamamlandı

2. Etap Kamp çalışmalarını Erzurum Yüksek İrtifa kamp alanında sürdüren Anagold 24 Erzincan spor Hekimoğlu Trabzon spor ile oynadığı üçüncü hazırlık maçında iki kez öne geçmesine rağmen 3-2 mağlup oldu.

Hazırlık Kampı Tamamlandı

14 Ağustostan itibaren ikinci etap çalışmalarını Erzurum Yüksek İrtifa kamp alanında sürdüren Anagold 24 Erzincan spor 10 günlük kampının son gününde oynadığı üçüncü hazırlık maçında Hekimoğlu Trabzon spora 3-2 mağlup oldu.

Erzurum Yüksek İrtifa kamp sahasında oynanan mücadeleye oldukça hızlı başlayan Anagold 24 Erzincan spor maçın 17. Dakikasında yeni transfer Osman Şahin ile bulduğu gol ile 1-0 öne geçti. Beraberlik için baskı kuran Hekimoğlu Trabzon spor 35. Dakika da bulduğu gol ile beraberliği yakaladı. Mücadelenin ilk devresinde başka gol sesi çıkmayınca mücadelenin ilk devresi 1-1 sona erdi.

İkinci devreye oyuncu değişiklikleri ile başlayan Anagold 24 Erzincan spor kazanılan penaltıyı Burak ile gole çevirince 2-1 öne geçti. Gol sonrası baskı kuran Hekimoğlu Trabzon spor sadece 5 dakika sonra bulduğu gol ile yeniden beraberliği yakaladı. 2-2

Maçın sonlarına doğru daha fazla baskı kuran Hekimoğlu Trabzon spor 85. Dakikada bulduğu gol ile durumu 3-2 lehine çevirdi. Kalan kısa süre içerisinde beraberlik için atak yapan Anagold 24 Erzincan spor gol bulamayınca 2. Etap çalışmalarını yapmış olduğu Erzurum Yüksek İrtifa kamp sahasında oynadığı üçüncü hazırlık baçından 3-2 mağlup ayrılarak kamp süresince yapmış olduğu hazırlık maçlarında bir galibiyet, bir beraberlik ve bir yenilgi ile tamamladı.

Maç sonrası kamp ve takım ile ilgili bilgi veren Teknik Direktör Mustafa Sarıgül; “Yeni takım oldukların kampın çok iyi geçtiğini belirtti. Oynanan mücadelelerin takım için bir gösterge olmadığını eksikliklerini görmeleri adına çok iyi olduğunu ifade ederek, 10 gündür burada Erzurum Yüksek İrtifa kampındayız. Teknik ve Kondisyon ağırlıklı çalışmalarımız oldu. Bu kamp süresinde 10 gün içerisinde 3 hazırlık maçı yaptık. Hafta sonu Erzincan’a dönerek guruptaki ilk maçımız olan Serik Belediye maçı çalışmalarımıza ara vermeden başlayacağız. Perşembe günü kara yolu ile Antalya Serik belediye maçı için hareket edeceğiz” dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber