Anagold 24 Erzincan sporda Sportif Direktör Belli Oldu

11 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda belirlenen yeni yönetim gerçekleştirdikleri görev dağılımının ardından ilk olarak yapılan araştırmalar neticesinde yönetim kurulu kararı ile Ümit Öztekin Sportif Direktör olarak göreve getirildi.

Anagold 24 Erzincan sporda Sportif Direktör Belli Oldu

3. ligde mücadele eden Anagold 24 Erzincan sporda yeni yönetimden ilk hamle geldi. Üzeyir Çalı başkanlığında yeni yönetim sportif direktör olarak Ümit Öztekin’i göreve getirdi.

Anagold 24 Erzincan spor kulüp binasında yapılan görüşmeye Kulüp Başkanı Üzeyir Çalı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Görüşme neticesinde Ümit Öztekin ile sportif direktör olarak anlaşma sağlandı.

Yapılan görüşmeler sonrasında Anagold 24 Erzincan spora sportif direktör olan Ümit Öztekin yaptığı açıklamasında 1963 Erzincan Doğumlu olduğunu ifade ederek;”15 yıllık profesyonel futbol yaşantısı olduğunu belirtti.

Öztekin sırasıyla 3. Lig takımlarından Kocaeli Kâğıt spor, 1. Lig Ekibi Kocaeli spor, 2. Lig ekiplerinden Kırklareli Spor,  Niğde spor ve PTT de oynadıktan sonra 3. Lig ekiplerinden Keçiören gücü ve Sincan spor da oynadı.

Futbol kariyerini tamamladıktan sonraki süreçte yaklaşık 17 yılda birçok takımda teknik direktörlük ve sportif direktörlük de yapan Öztekin, 3. Lig takımlarından Aksaray, Burdur spor, Ünye spor ve Ankara demir sporda çalıştı.

Anagold 24 Erzincan sporda çalışmak hep hayalimdi diyen sportif direktör Öztekin, Kulüp başkanımız çağırdılar geldim yönetim kurulumuz ile görüştüm. Öncelikli olarak 2019-2020 futbol sezonu Erzincan sporumuz için hayırlı uğurlu olsun. Tüm Erzincanlıların bir beklentisi olduğunu biliyorum. Son 4 yılda yapılan transferlere rağmen PLAY OFF ötesine gidilemedi. İnşallah bu sezon sayın valimizin, Belediye başkanımızın, yönetimimizin, Erzincan sporumuzun vefakâr taraftarları ile birlik beraberlik içerisinde takımımızı en iyi yerlere getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Yeni sezon takımımız için, yönetimimiz için, şehrimiz için ve taraftarımız için hayırlı olsun dedi.

Sportif direktör ile anlaşma sağlayan Anagold 24 Erzincan spor yönetimi teknik direktörün belli olması ile birlikte Anagold 24 Erzincan spor Sportif direktör Ümit Öztekin ve yönetim kurulu transfer komitesi transfer çalışmalarına hız verecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 18:36
Son dakika haber buldum Spor haberleri