banner35

Anagold 24 Erzincan Spor Topbaşı Yaptı

Erzincan spor top başı yaptı 2019-2020 sezonunda TFF 3. Lig 1. Grup'ta mücadele edecek olan Anagold 24 Erzincan spor, sezonun ilk idmanını kendi tesisleri olan Vedat Çimen Tesisleri'nde teknik Direktör Mustafa Sarıgül nezaretinde gerçekleştirdi.

Anagold 24 Erzincan Spor Topbaşı Yaptı

Yeni sezon hazırlıklarına Erzincan spor Vedat Çimen Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla başlayan Anagold 24 Erzincan sporda sözleşmesi devam eden 8 futbolcunun yanı sıra yeniden anlaşma sağlanan Ali Öztürk ve Altyapıdan gelen 9 futbolcu katıldı. Gerçekleşen idmanda Teknik Direktör Mustafa Sarıgül, antrenman öncesinde oyuncularla kısa bir teknik toplantı yaptı. Ardından düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman yarım sahada gerçekleşen maç ile sürdü.

Teknik Direktör Mustafa Sarıgül’ün yeni sezonda ekibi de belli oldu. Genç Teknik adamın yardımcı Antrenörlüğünü Selçuk Yıldırımkaya, Kondisyonerlerini Sonkan Konak ve kaleci Antrenörlüğünü ise Ünal Odabaş’ı yapacak


TFF 3. LİG 1. GRUP

2019 -2020 Sezonunda Anagold 24 Erzincan sporun da yer aldığı TFF 3. Lig 1. Grup ta ise şu takımlar bulunuyor. 68 Aksaray Bld, Anagold 24 Erzincan spor, Artvin Hopa spor, Çankaya FK, Çatalca spor, Düzce spor, Erzin Bld, Karbel Karaköprü Bld, Kızılcabölük spor, Manisa spor, Serik Bld, Silivri spor, Sultanbeyli Bld, Şile Yıldız spor, Tire 1922, Tokat spor, Yeni Ordu spor, Yomra spor. ,

FİKSTÜR ÇEKİMİ 30 TEMMUZDA YAPILACAK

Öte yandan TFF tarafından yapılan açıklamaya göre 2019-2020 sezonu TFF 2. Lig ve 3. Lig fikstür çekimi 30 Temmuz Salı günü yapılacak. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda saat 11.00'de TFF 2. Lig, saat 15.00'te ise TFF 3. Lig fikstürleri, TFF yetkilileri ve kulüplerin temsilcileri katılımıyla çekilecek.

Son dakika haber buldum Sondakika haber