Karatepe, Paylaştıkça Çoğalacak, Çoğaldıkça Güçleneceğiz

Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde ikamet eden Ahıska Türklerine gönderilmek üzere vekâlet kesimler sağlanarak ihtiyaç sahiplerinin evlerine Ülkü Ocakları Erzincan İl Başkanlığı tarafından ulaştırarak yüzlerce ailenin sevincine ortak oldular.

Karatepe, Paylaştıkça Çoğalacak, Çoğaldıkça Güçleneceğiz

Ülkü Ocakları tarafından organize edilen Vekâletle Kurban Bağışı kampanyası kapsamında toplanan yardımlar Türk Dünyası genelinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Ülkü Ocakları Erzincan İl Başkanlığı Kurban Bayramı Münasebetiyle -Avrupa Türk Federasyon İşbirliğinde 120 Kurban kesimi ve dağıtımı organize edildi.PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALACAK, ÇOĞALDIKÇA GÜÇLENECEĞİZ

Ülkü Ocakları Erzincan İl Başkanı Vasfi Karatape, Kurban kesimleri ve dağıtımlarıyla ilgili açıklamalarda bulunarak ‘‘Liderimiz Devlet Bahçeli ve Genel Başkanımız Sinan Ateş' in talimatları İstanbul Milletvekilimiz olan Avrupa Türk Federasyonu Başkanı Cemal Çetin' in aracılığı ile ihtiyaç sahipleri için gönderilen vekâlet kurbanları Erzincan Ülkü Ocakları tarafından dağıtıldı.

Avrupa' da yaşayan vatandaşlarımız tarafından Üzümlü ilçemizde ikamet eden Ahıska Türkleri için gönderilen kurbanlıkların kesimleri sağlanarak ihtiyaç sahiplerinin evlerine ulaştırıldı. Yapılan hayırların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında görevimizi yapmış olmanın huzurunu yaşıyor bu duyguları yaşamımıza vesile olan Avrupa' da ki vatandaşlarımızın ibadetlerinin kabulünü ve Mübarek Kurban Bayramının Türk-İslâm Âlemine hayırlar getirmesini diliyor ve diyoruz ki Paylaştıkça Çoğalacak, Çoğaldıkça Güçleneceğiz’’ diye açıklamada bulundu.

Öte yandan Gerçekleştirilen Kurban kesimi ve dağıtımı programına MHP İl Başkanı Salih Aksu’da eşlik ederek yüzlerce ailenin sevincine ortak oldu.Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber