banner35

Akşam Poliklinikleri 16 Farklı Branşta Hizmet Veriyor

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Orhan Çimen, 16 farklı Branşta mesai kaydırma yöntemiyle vatandaşlara hizmet verildiğini dile getirdi. Akşam Poliklinikleri ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunan Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Orhan Çimen, geçen yıl 5 olan poliklinik sayımız bu yıl mesai kaydırma 16 farklı Branşa yükseltildiğini belirti. Başhekim Dr. Öğretim Üyesi Orhan Çimen, mesai kaydırma yöntemiyle poliklinik uygulamanın 17.00 ile 19.00 saatleri arasında hekim arkadaşlarımız tarafından vatandaşlarımıza fayda sağlamaya çalışıldığını ifade etti. Konu hakkında açıklama yapan Çimen; “hastanemizde akşam saat 17.00 ile 19.00 saatleri arasında mesai kaydırma yöntemiyle poliklinik uygulamamız devam etmektedir. 16 farklı Branşta halkımızın ihtiyacına göre planlama yapılmış olup bu sistemle çalışmaktadır. Daha önce mesai dışı poliklinik uygulaması mevcuttu. Bu uygulama da akşamları poliklinik hizmeti veren hekim arkadaşımız poliklinik hizmeti vermemekteydi. Mesai kaydırma yönteminde biz vazgeçerek mesai dışı sistemi getirmiş bulunmaktayız. Bu yöntem sayesinde hekim arkadaşımız hem gündüz 09.00 – 16.00 saatleri arasında hizmet verirken, 17.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam etmekte. Böylece bilgi ve becerisinden halkımızın daha fazla faydalanma olanağı sunulmakta. Daha önce yaklaşık 5 Branşla mesai kaydırma hizmeti sunulurken şu an da 16 Branşta mesai dışı uygulamamız devam etmekte. Hem hekim çeşitliliğimiz hem Branş çeşitliliğimiz artmakta bu şekilde de gündüz poliklinik hizmet şansı almamış olan vatandaşlarımız akşamları da poliklinikten faydalanabilmekte” diye konuştu.

Akşam Poliklinikleri 16 Farklı Branşta Hizmet Veriyor

Haber Hasan Çakmak

Akşam Poliklinikleri ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunan Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Orhan Çimen, geçen yıl 5 olan poliklinik sayımız bu yıl mesai kaydırma 16 farklı Branşa yükseltildiğini belirti.

Başhekim Dr. Öğretim Üyesi Orhan Çimen, mesai kaydırma yöntemiyle poliklinik uygulamanın 17.00 ile 19.00 saatleri arasında hekim arkadaşlarımız tarafından vatandaşlarımıza fayda sağlamaya çalışıldığını ifade etti.

Konu hakkında açıklama yapan Çimen; “hastanemizde akşam saat 17.00 ile 19.00 saatleri arasında mesai kaydırma yöntemiyle poliklinik uygulamamız devam etmektedir. 16 farklı Branşta halkımızın ihtiyacına göre planlama yapılmış olup bu sistemle çalışmaktadır. Daha önce mesai dışı poliklinik uygulaması mevcuttu. Bu uygulama da akşamları poliklinik hizmeti veren hekim arkadaşımız poliklinik hizmeti vermemekteydi. Mesai kaydırma yönteminde biz vazgeçerek mesai dışı sistemi getirmiş bulunmaktayız. Bu yöntem sayesinde hekim arkadaşımız hem gündüz 09.00 – 16.00 saatleri arasında hizmet verirken, 17.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam etmekte. Böylece bilgi ve becerisinden halkımızın daha fazla faydalanma olanağı sunulmakta.

Daha önce yaklaşık 5 Branşla mesai kaydırma hizmeti sunulurken şu an da 16 Branşta mesai dışı uygulamamız devam etmekte. Hem hekim çeşitliliğimiz hem Branş çeşitliliğimiz artmakta bu şekilde de gündüz poliklinik hizmet şansı almamış olan vatandaşlarımız akşamları da poliklinikten faydalanabilmekte” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 16:15
Son dakika haber buldum