Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türk Polis Teşkilat’ımızın kuruluşunun 179. yıldönümünü en içten duygularımla kutluyorum

Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı yayımlayan Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, suç ve suçlulara karşı verilen mücadelede gösterdikleri üstün başarılarından ötürü tüm polislerimizi tebrik ediyor, kendileriyle gurur duyuyoruz” dedi.

Türk Polis Teşkilatının 179.

Vali Aydoğdu mesajında; Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için cennet vatanımızın dört bir yanında fedakârca görev yapan tüm Polis Teşkilatımızın, “Polis Haftası”nı tebrik ediyor ve Türk Polis Teşkilatı’mızın kuruluşunun 179. yıldönümünü en içten duygularımla kutluyorum.

Türk Polis Teşkilatı, ülkemizin köşe taşlarından biri olarak kurulduğu günden bu yana devletimizin bekası, halkımızın can ve mal güvenliği için kararlılıkla ve özveriyle hizmet vermektedir. Teşkilatımızın kahraman mensupları, gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden huzur ve güven ortamını tesis etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme görevini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını sağlama misyonuyla görev yapan kahraman polislerimiz; adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde, vatandaşlarımızın da desteğini alarak bu kutsal görevi yerine getirirken, insan hak ve özgürlüklerine saygı göstermeyi, hukukun üstünlüğünü korumayı da asla ihmal etmemektedir.

Her türlü zorluğa göğüs gererek, huzurlu ve güvenli bir şehirde yaşamamızı sağlayan; terörle mücadele başta olmak üzere, örgütlü suçlar ile diğer suç ve suçlulara karşı verilen mücadelede gösterdikleri üstün başarılarından ötürü tüm polislerimizi tebrik ediyor, kendileriyle gurur duyuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, görevleri başında şehit düşmüş olan polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarı ve aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam sürdürmelerini diliyorum.

Teşkilatımızın daha nice yıllara güçlü ve başarılı bir şekilde devam etmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.