Karaman; Ülkemizi daha büyük hedeflerine ulaştırma konusunda kararlıyız

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Ülkemizi daha büyük hedeflerine ulaştırma konusunda kararlıyız” dedi.

Karaman; Ülkemizi daha büyük hedeflerine ulaştırma konusunda kararlıyız

Milletvekili Karaman mesajında: "Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını millet olarak gururla kutluyoruz. Bundan bir asır önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizi korumak, vatanımıza sahip çıkmak için aynı ruh ile mücadelemizi hep omuz omuza sürdürerek nice zorluklara göğüs gerdik, nice badireler atlattık.

Millet olarak tarihi mücadelelerle, şanlı zaferlerle, kahramanlık destanlarıyla, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularına sımsıkı sarılmamızla bugünlere geldik. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bugün de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı'na adım atarken, milletçe 2053 ve 2071 vizyonumuzla hedeflerimizi hayata geçirmenin mücadelesine kararlılıkla devam edeceğiz. Şanlı tarihimiz boyunca olduğu gibi bir ve beraber olarak, Türkiye’yi büyütmek ve hedeflerine ulaştırmak için gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz, büyük ve güçlü Türkiye yolunda ilerlemekten hiçbir zaman geri durmadık, hep hız kesmeden ileriye yürüdük. Ülkemizi daha büyük hedeflerine ulaştırma konusunda kararlıyız. Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada hiçbir gücün, hiçbir kirli senaryonun bizi yolumuzdan alıkoymasına izin vermeyeceğiz. Cumhuriyetimizi daha güçlü bir şekilde sonsuza kadar taşıyacağız.

Katil İsrail'in Gazze terörü yüreklerimizi yakıyor. Dünya devletleri sadece izliyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk günkü gibi İsrail'e tepkisini koyarak barıştan yana tavrını gösterdi. Mazlum Gazze halkını, sivilleri bombalayan hastaneleri bombalayan anlayış hak ettiği gibi bir sonu elbet yaşayacaktır. Rabbim Filistin deki mazlumların yardımcısı olsun.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum. Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile kahraman silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle anıyorum. Canları pahasına bu vatanı bize emanet eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri