Avukatlar, meslek içi seminerlerine devam ediyor

Erzincan Barosu ev sahipliğinde "Yargıtay kararları ışığında Aile Hukuku Uygulamaları" konulu meslek içi eğitim semineri baro üyesi avukatlar ve stajyer avukatların yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Avukatlar, meslek içi seminerlerine devam ediyor

Erzincan Barosu Toplantı salonunda gerçekleştirilen seminere Erzincan Barosu başkanı Av. Âdem Aktürk ile baro üyesi avukatlar ve stajyer avukatlar katıldı.
Toplantı öncesinde kısa bir teşekkür konuşması yapan Erzincan Barosu Başkanı Av. Âdem Aktürk; Meslek içi seminer için bir araya geldiklerin i ifade ederek; meslek içi seminerlerimiz devam ediyor. Hemen, hemen her hafta mutlaka meslek içi seminerlerimiz olacak. Bugünkü seminerimiz Yargıtay kararları ışığında Aile Hukuku Uygulamaları adı altında olacak. Her ne zaman davet etsek bizleri kırmayan değerli hocamız Yargıtay 2. Hukuk Dairesi başkanı Ömer Uğur Gençcan. Değerli hocama vereceği değerli bilgilerden dolayı şimdiden şahsım ve baromuz üyesi siz avukat arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Kendilerini sunumları ile baş başa bırakıyorum” dedi.
 

Erzincan Barosu başkanı Av. Âdem Aktürk’ün konuşmasının ardından Yargıtay 2. Hukuk Dairesi başkanı Ömer Uğur Gençcan’ın sunumu ile Yargıtay kararları ışığında Aile Hukuku Uygulamaları konulu sunum gerçekleştirildi. Program karşılıklı soru cevap kısmının ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri