Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aksun; “yeni eğitim öğretim yılı eğitim camiasına hayırlı olsun”

İlköğretim Haftası ve 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, ülkesine bağlı, milletini seven, değerlerine sahip çıkan mutlu bireyler yetiştirmek hepimizin asil görevidir” dedi.

İlköğretim Haftası ve 2023-2024

Belediye Başkanı Bekir Aksun mesajında şu görüşlere yer verdi; “Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Sevgili çocuklarımızın, değerli öğretmenlerimizin, bütün eğitim camiamızın ve velilerimizin heyecanını yürekten paylaşıyor, yeni eğitim öğretim yılının eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor, huzurlu ve başarılı bir ders yılı diliyorum.

Hayatımızın vazgeçilmez unsuru, geleceğimizi şekillendiren en büyük faktörlerden biri olan okul, bizleri hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran sistemli bir eğitim yuvasıdır.

Her çocuğumuzun eğitim öğretime kavuşmasını sağlamak, evlatlarımızı bir sonraki öğretim kademesine hazırlamak, ilgi ve kabiliyetlerini geliştirmesine fırsat verecek ortamları oluşturmak, nihayetinde ülkesine bağlı, milletini seven, değerlerine sahip çıkan mutlu bireyler yetiştirmek hepimizin asil görevidir.

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlayan çocuklarımızın azim ve kararlılık içinde yeni bilgi ve beceriler kazanacaklarına, bunun sonucunda başarılı olacaklarına tüm kalbimizle inanıyor ve onlara güveniyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere meslektaşlarım olan öğretmenlerimizin ve tüm eğitim camiamızın İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2023-2024 eğitim öğretim yılının Erzincan’ımıza ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.