Karaman; “1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyorum”

1 Ekim Dünya Yaşlılar günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman; “Hayat tecrübeleri ile insanlığın önüne ışık tutan büyüklerimizin yaşlılar haftasını kutluyorum” dedi.

Karaman; “1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyorum”

Erzincan Milletvekili Karaman mesajında: "Yaşlılarımız bizlere, geçmişten geleceğe yol gösterici oluyor. Geçmişin aynası geleceğin ışıkları oluyorlar. Kültürün, örf ve adetlerin yarına taşınmasını sağlayan en değerli varlıklar olan ve kazandıkları hayat tecrübeleriyle bizlere yön gösteren kıymetli büyüklerimiz için özel bir anlam ifade eden 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü heyecan ve mutlulukla kutluyoruz. Yaşlılarımıza değer vermek aziz Türk milletinin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarma görevi de bizlere düşmektedir. Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte yaşlıların yaşam kalitesini artırmak adına birçok yenilik yapıldı. Sıkıntılı bir süreç yaşayan yaşlılarımız, iktidarımızın yaptığı değişimlerle gerekli desteği ve güvenceyi almıştır. İktidar olarak tüm çabamız, yaşlılığın bir çile ve sıkıntı dönemi olmaktan çıkarılıp, minnet ve şükran duygularımız için vesile olacak bir ikinci bahar olması içindir. Tüm yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyorum. Kendilerine huzur içerisinde sağlıklı ömür diliyor, ellerinden öperek sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri