Erzincan, 14 ve 28 Mayısta Tarihi bir başarıya imza attı

AK Parti Erzincan İl Başkanı Çetin Özyurt ve Merkez İlçe Başkanı Hakan Ördek, 28 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 14 Mayıs 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin açıklamalarda bulundular.

Erzincan, 14 ve 28 Mayısta Tarihi bir başarıya imza attı

Özyurt ve Ördek yazılı açıklamasında, Türkiye'nin en yüksek katılımlı seçimlerinden biri olan 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin, Türk milletinin basiret ve ferasetiyle demokrasiye yakışır şölen havasında geçtiğini belirttiler.

KAZANANIN TÜRK MİLLETİ VE TÜRK DEMOKRASİSİ OLDU

Açıklamada: “Kazananın Türk milleti ve Türk demokrasisi oldu. Beraber yol yürüdüğümüz Cumhur İttifakı ortaklarımız Milliyetçi Hareket Partisi, Yeniden Refah Partisi ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı ve teşkilatları ile belediye başkanlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Erzincan’ımız bir kez daha liderine, partisine ve Cumhur İttifakı'na güçlü destek vermiştir. Milletimizin iradesiyle Gazi Meclisimize gönderdiğimiz Milletvekilimiz Süleyman Karaman’a yürekten başarılar diliyoruz. Milletimiz 27 milyondan fazla oyla, yüzde 52,18 oy oranıyla Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha büyük teveccüh gösterdi.

BİR KEZ DAHA TARİHİ BAŞARIYA İMZA ATMIŞ OLDUK

Sandıkta tecelli eden iradeye saygı duyuyoruz.  14 Mayıs’ta elde ettiğimiz oy oranını daha da yükselterek, 28 Mayıs seçiminden zaferle çıktık. Cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti olarak bir kez daha tarihi başarıya imza atmış olduk. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 'Türkiye Yüzyılı'na birlikte yürüyeceğiz. AK Parti olarak kaldığımız yerden hizmet etmeye, Türkiye’ye, Erzincan’a hizmete devam edeceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Tüm vatandaşlarımıza bize oy versin vermesin partimizin kapıları açıktır. AK Parti olarak kin nefret bizim işimiz değildir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi seçimi öyle bir kazandık ki kimse kaybetmedi. Erzincanlı hemşerilerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyoruz” ifadelerini kullandılar.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri