AK Parti Milletvekili Karaman’dan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak 'a Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak 'ı makamında ziyaret eden AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ile Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, il genelinde devam eden projeler ile planlanan projeleri istişare ettiler.

AK Parti Milletvekili Karaman’dan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak 'a Ziyaret

Milletvekili Karaman ve Vali Aydoğdu gerçekleşen ziyarette Erzincan'da devam eden ve planlanan projelerle ilgili görüştüler. 
Erzincan genelinde devam eden ve planlanan projeleri görüşmek üzere farklı bakanlıklara ziyaretlerinin devam ettiğini belirten Milletvekili Karaman;  Bugün Erzincan Valimiz Doç. Dr. Hamza Aydoğdu ile Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak ’ı ziyaret ederek Erzincan’da yapımı devam eden ve planlanan projeleri hakkında istişarelerde bulunduk. 
Devam eden projelerden Ergan Dağı Oteli, Çayırlı Gençlik Merkezi ve Erzincan Merkez bin kişilik spor salonunun tamamlanmasını masaya yatırdıklarını söyleyen Milletvekili Karaman planlanan projeler olarak da, Atlı Safari ve Binicilik, Off Road ve Motokros, Yamaç Paraşütü, Kano ve Rafting, Açık Halı Sahalar ile Tercan Gençlik Merkezi projeleri hakkında konuştuklarını belirtti.
Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak 'a misafirperverliği ve destekleri için teşekkür etti.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri