Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tüm Erzincan her Perşembe 24 dakika kitap okuyor

24 plaka Erzincan’da 24 dakika kitap okuma etkinliği devam ediyor. Erzincan Valiliği tarafından başlatılan ‘Kitap Candır Can, Hep Birlikte Okuyor Erzincan’ projesi çerçevesinde tüm Erzincanlılar her Perşembe günü 24 dakika kitap okuyor.

24 plaka Erzincan’da 24

Vatandaşları kitap okumaya teşvik etmek ve farkındalık oluşturmak maksadıyla Erzincan Valiliği tarafından başlatılan “Candır Kitap Can, Hep Birlikte Okuyor Erzincan” projesi çerçevesinde Erzincan’da ki tüm okullarda eş zamanlı olarak gerçekleştirilen kitap okuma etkinliği, vatandaşlar tarafından da büyük ilgi görüyor.

 “Candır Kitap Can, Hep Birlikte Okuyor Erzincan” projesi çerçevesinde başlatılan kitap okuma etkinliği sadece öğrencilerle sınırlı kalmayarak, kentte bulunan esnafı ve tüm Erzincanlıları da kapsıyor. 

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, ‘Candır Kitap Can, Hep Birlikte Okuyor Erzincan’ projesi çerçevesinde bu hafta da devam eden kitap okuma etkinliğine Cumhuriyet Mahallesi Cemevi’nde vatandaşlarla birlikte katıldı.

Vali Aydoğdu, burada yaptığı açıklamada, “Kitap okumak çok güzel bir alışkanlık. Çok kitap okuyan kişi hayatta başarılı olur ve iletişim becerisi artar. Kitap okuma alışkanlığını tüm vatandaşlarımıza, özellikle de çocuklarımıza kazandırmalıyız” dedi