Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şireci; Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. Yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, “Türkiye Yüzyılı” hedeflerine ulaştırmak için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın

Şireci mesajında: “Bugün, aziz milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlattığı ve büyük fedakârlıklarla kazandığı eşsiz zafer neticesinde kurulan Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Aziz milletimiz en zor şartlara ve imkânsızlıklara rağmen hiçbir umutsuzluğa kapılmadan, istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiği bu büyük mücadele ile genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle ülkemizi düşmanlardan temizlemiş ve bu toprakları ebedi olarak vatanımız haline getirmişlerdir. AK Parti Hükümetlerimiz, gönül coğrafyamızda ve tüm dünyada ülkemizi; modern bir devlete dönüşmesi ve bugünkü seviyeye ulaşması için adımlar atmış, tüm dünyanın örnek aldığı bir ülke konumuna getirmiş, başarı hikâyesi yazmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, her alanda ve her anlamda tam bağımsız güçlü Türkiye hedefimizle; köklü tarihimizden, kadim değerlerimizden aldığımız ilhamla, hep birlikte Türkiye’yi büyütmek ve “Türkiye Yüzyılı” hedeflerine ulaştırmak için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. 

Gazze de ki yaşanan terör yüreklerimizi dağlıyor. Rabbim den bu savaşın bir an önce bitmesini diliyorum. Katil İsrail elbet hak ettiği sonu yaşayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılını en kalbi duygularımla kutluyorum. Bu anlamlı gün dolayısıyla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, canlarını feda ederek bu vatanı bizlere miras bırakan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm Erzincanlı hemşerilerime selam ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.