Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan Berberler ve Kuaförler Odası üyelerine mesleki eğitim düzenleyecek

Erzincan Berberler ve Kuaförler Odası tarafından Grand Akbaş Salon da yapılacak olan eğitimde, mesleki gelişimlerini sağlamak ve yeni teknik bilgi, beceri kazanımı elde etmeleri amacıyla oda tarafından üyelerine bir günlük eğitim verilecek.

Erzincan Berberler ve Kuaförler

Erzincan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Hakan Sudaş, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti: ‘Erzincan’da Berberler ve Kuaförler Odasına kayıtlı olarak faaliyet gösteren Bayan Kuaförü-Güzellik Salonu ve Erkek Kuaförü Üyelerine ve yanlarında çalışanların mesleki gelişimlerini sağlamak yeni teknik bilgi ve beceri kazanımı elde etmeleri amacıyla Oda üyelerine ve yanlarında çalışanlarına Eğitim programı planladık” dedi.

Gerekli hazırlıkları ve duyurularımızı yaptıklarını ifade eden Sudaş; İl dışından getirteceğimiz Eğitmenler tarafından Türban-Topuz-Makyaj -Bayan Perma ile Erkek Saç kesimi ve Erkek Perma kategorilerinde bir günlük Eğitim verilecek. 05 Mart 2024 tarihinde saat 10.00 – 18.00 saatleri arasında yapacağımız Eğitim programına tüm Üyelerimiz ve çalışanları katılabilirler’ dedi.