Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EBYÜ öğrencisinden havalı tüfek yarışında Türkiye rekoru

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Trabzon’da düzenlenen “Ünilig Atıcılık Müsabakasına katılan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencileri büyük başarı elde ettiler.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu

EBYÜ Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Terzioğlu, Ekibi yarışlara hazırlayan Tuğrul Karanlık ile “Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda Türkiye Şampiyonu olan aynı zamanda havalı tüfek yarışında Türkiye rekoru kıran Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencisi Galip Berat Afal ve “Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda havalı tüfek branşında Türkiye beşincisi olan Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü öğrencileri, Yiğit Geçim Rektör Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret ettiler.

Ayrıca “Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda havalı tabanca branşında kıyasıya yarışan Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği  bölümü öğrencilerinden Yiğit İrfan Karaarslan ve Kaan Kavak da ziyarette hazır bulundu.

Rektör Levent,  “Ünilig Atıcılık Müsabakası”na katılarak büyük başarı gösteren öğrencileri tebrik ederek hediye takdiminde bulundu.