Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti ile Türkiye gelişiyor ve bunun yanında Erzincan’da gelişiyor

14 Mayısta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Erzincan milletvekili Süleyman Karaman ve 2. Sıra aday Mehmet Cavit Şireci Demirkent’ de muhteşem bir kalabalık karşıladı.

14 Mayısta yapılacak olan

AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman ve Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci, Demirkent Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiler. Karaman ve Şireci’ye AK Parti İl Yöneticiler tam kadro eşlik ederken,  daha önceki dönem il ve ilçe başkanları, yine daha önceki dönem belediye başkanları da programa katıldılar.

Programda bir konuşma yapan Ak Parti Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci, bu seçimin önemine vurgu yaparak, bu seçimde milletimizin hak ile batılı birbirinden ayırt edeceğine inandığını söyledi. Ülkemizin son yıllarda çok büyük atılımlara imza attığını belirten Şireci sözlerini şöyle sürdürdü:

PKK’LILARA, FETÖCÜLERE ÖZGÜRLÜK VAAT EDİYORLAR

Araba yapıyoruz inanmıyorlar. Petrol çıkarıyoruz inanmıyorlar. Savunma sanayinde dünyada ilk 5’in içindeyiz. Bunların hepsinden rahatsız oluyorlar. Selahattin Demirtaş’a, PKK’lılara, Fetöcülere özgürlük vaat ediyorlar. Demirkent bu seçimde bunlara gereken cevabı verecek. Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor oyla Cumhurbaşkanı seçecek. Erzincan’dan AK Partiyi iki milletvekili ile Ankara’ya gönderecek. Buna inanıyorum.

Daha sonra AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman mikrofona geldi ve Demirkentlilere seslendi. Erzincan’da ve Türkiye’de gerçekleşen yatırımlara değinen Karaman, Demirkent’in AK Partiye 15 seçimde rekor destek verdiğini vurguladı ve bu seçimde de desteğin devamını beklediklerini belirtti.

1 AY DOĞALGAZI HALKIMIZ ÜCRETSİZ KULLANACAK

Karaman sözlerine şöyle devam etti: Karadeniz Doğalgazı ülkemize ulaştı ve 1 ay doğalgazı halkımız ücretsiz kullanacak. Daha dün Gabar’da Türkiye’nin en büyük petrol rezervi keşfedildi. Günde 100 bin varil petrol çıkacak. Bunun mali değeri yıllık 3 milyar dolar. Sivas’a gelen hızlı tren inşallah kısa sürede Erzincan’a da gelecek. Türkiye gelişiyor ve bunun yanında Erzincan da gelişiyor. Bütün hastalarımızı Erzincan’da tedavi edeceğiz. Bunun için 500 yataklı yeni bir hastane inşa ettik. Erzincan tarımla gelişecek. Ekilmeyen yer kalmasın diye yeni barajlar yaptık. Sulama maliyetlerini sıfırlayacağız. Pandemi döneminde ilimizde bütün okulları elden geçirdik. Artık bütün okullarımız depreme dayanıklı hale geldi. Erzincan’da üniversitemiz bünyesinde bir deprem enstitüsü kurduk. Tüm Erzincan’ı depreme dayanıklı hale getireceğiz. Bütün bu çalışmaların mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz.

BİZ LAF YAPANLA İŞ YAPAN ARASINDA TERCİH YAPMANIZI BEKLİYORUZ

Karaman sözlerini şöyle sürdürdü. Bu toprakların evladı Binali Yıldırım’ın selamını getirdim. Biz laf yapanla iş yapan arasında tercih yapmanızı bekliyoruz. Dünyada tüm şer odaklar Kılıçtaroğlu kazansın istiyor. Ne kadar dostumuz varsa onlar da Erdoğan kazansın istiyor. Biz de diyoruz ki tercih sizin. Demirken her zaman Erdoğan dedi, yine diyecek.

Terörü sınır dışı ettik. Ülkemizde yok ettik. Şimdi sınır dışında da yok edeceğiz. Bu beyler ne diyor. Bunları serbest bırakacağız diyor. Terör elebaşları Karayılan, Bayık kime oy istiyor. Bunları görün ve buna göre oy verin.

Daha sonra mahalle sakinleri ile birebir sohbetler eden ak parti heyeti, bu gün sabah erken saatlerde Kemah ve Kemaliye’ye hareket etti.