Vali Hamza Aydoğdu merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi

Erzincan Valisi Doç. Dr. Hamza Aydoğdu Erzincan Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. AFAD il binası toplantı salonunda Vali Aydoğdu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya vali yardımcıları, kamu kurum müdürleri ve merkez mahalle muhtarları katıldı.

Vali Hamza Aydoğdu merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi

Vali Aydoğdu, toplantının başında yaptığı konuşmada, bütün kamu makamlarının halka hizmet için var olduğuna vurgu yaptı. 

HEPİMİZİN GÖREVİ HALKA HİZMETTİR

Erzincan Valisi Doç. Dr. Hamza Aydoğdu; “Bizler, hepimiz kamu görevi ifa ediyoruz. Hepimizin görevi halka hizmettir. Problemlerin en kısa sürede çözüme kavuşturulması için hep birlikte el ele vererek gayret göstereceğiz. Birbirimizi değerli hissettirip sevgi ve saygı iklimiyle işlerimizi yapacağız. Kalbi bağlarla hareket edersek bir aile ortamının oluştuğunu zamanla göreceğiz.
” dedi.

Vali Aydoğdu'nun konuşmasının ardından muhtarlar tarafından kendi mahalleleri ile ilgili olarak dile getirilen talep ve sorunlar hakkında ilgili kurum müdürleri tarafından kurumlarınca yapılan çalışmalar anlatıldı. Muhtarları ve ilgili kurum müdürlerini dinleyen Vali Doç. Dr. Hamza Aydoğdu mahallelerde eksik ve ihtiyaçların tespit edilerek sorunların çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi. Vali Aydoğdu, katılımlarından dolayı tüm muhtarlara teşekkür ederek dile getirilen taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözümü için çalışmaların hemen başlayacağını belirtti.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri