Şampiyon hafızlardan il Müftüsü Gül'e ziyaret

Geçmiş günlerde Erzincan'da yapılan Kur'an Kursları Arası Hafızlık Yarışmasında birincilik alan erkekler dalında Recep Demir Yatılı Erkek Kur'an Kursu Öğrencisi Ahmet Ali Coşgun ve kız öğrenciler dalında Sümbül Valide Sultan Yatılı Kız Kur'an Kursu öğrencisi Şule Eda Gülmez, İl Müftüsü Muharrem Gül'ü ziyaret ettiler.

Şampiyon hafızlardan il Müftüsü Gül'e ziyaret

İl Müftülüğü makamında gerçekleşen ziyarette şampiyon hafızlar ile sohbet eden Erzincan İl Müftüsü Muharrem Gül; "Sevgili çocuklar Peygamber Efendimiz buyurmuşlardır: 'Müslümanların en hayırlısı Kuran'ı öğrenen ve öğretendir.' Sizler hafızlık eğitimi alarak çok güzel bir iş yapıyorsunuz. İnşallah sizden sonra gelen öğrencilere de örnek olacaksınız. Eğitiminizi hafızlıkla birlikte taçlandıracaksınız, eğitim hayatında hepinize başarılar diliyorum." diye konuştu.
Recep Demir Yatılı Erkek Kur'an Kursu Öğrencisi Ahmet Ali Coşgun ve Sümbül Valide Sultan Yatılı Kız Kur'an Kursu öğrencisi  Şule Eda Gülmez'e çeşitli hediyelerle taltif eden İl Müftüsü Muharrem Gül, 17 Ağustos 2023 tarihinde Bingöl ilinde yapılacak olan bölge yarışmasına katılacak olan hafızları tebrik ederek kendilerine muvaffakiyetler diledi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri