Özker; Cumhuriyetimizin 100. yılında gençlerimize daha büyük görevler düşüyor

İYİ Parti Erzincan İl Başkanı Ümit Özker, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında Cumhuriyetin 100. yılını kutlayarak, Türkiye'nin birlik, beraberlik içinde daha güçlü adımlar atacağına olan inancını dile getirdi.

Özker; Cumhuriyetimizin 100. yılında gençlerimize daha büyük görevler düşüyor

Özker mesajında; "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunda, her türlü zorluğa rağmen dimdik ayakta duran bir Türkiye var. Cumhuriyetimizin 2. yüzyılı, umut, kararlılık ve yüksek ideallerle dolu yeni bir dönem başlatıyor. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere bıraktığı en büyük miras, bağımsız ve özgür bir Türkiye'dir.

Bizler, bu mirası gelecek nesillere taşıma ve yüceltme sorumluluğuyla, Atatürk'ün işaret ettiği aydınlık geleceğe yürümeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında gençlerimize daha büyük görevler düşüyor. Onların enerjisi ve dinamizmi, Türkiye'yi sosyal, ekonomik ve teknolojik alanda dünyanın lider ülkeleri arasına taşıyacaktır. Bu kıymetli günde, Erzincan’dan tüm Türkiye'ye sesleniyoruz: Cumhuriyetimizin 100. yılı, hepimiz için ortak gurur, ortak sevinç ve ortak gelecek hedefidir. Birlikte, el ele vererek, bu güzel ülkenin potansiyelini en üst seviyelere taşıyacağız.

Erzincan halkının ve tüm Türk milletinin Cumhuriyet Bayramı'nı içtenlikle kutluyorum. Cumhuriyetin 100. yılının yeni başlangıçlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri