Çakırbay; gazetecilerin Dünya Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan Merkez ilçe Başkanı Av. Mustafa Erdem Çakırbay, çalışan basın mensuplarımız aynı zamanda demokrasimizin ve ifade özgürlüğünün vazgeçilmez bir unsurudur” dedi.

Çakırbay; gazetecilerin Dünya Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum

MHP Erzincan ilçe başkanı Çakırbay Mesajında; “Toplumun gözü kulağı, sesi olan; vatandaşlarımızın haber alma hakları adına fedakârlık içerisinde çalışan basın mensuplarımız aynı zamanda demokrasimizin ve ifade özgürlüğünün vazgeçilmez bir unsurudur. Başarılı hizmetlerin yerine getirilmesinde, basın sektöründe yer alan meslek örgütleri çok önemli görevler üstlenmişlerdir.

Halkımızın doğru bilgilendirilmesi ve haber alma hakkının gelişiminde büyük katkıya sahip olan ve bu görevin ifası uğruna yaşadığı tüm zorluklara rağmen meslek ilkelerine sadık kalarak doğru habercilik görevini en başarılı şekilde yerine getiren başta ilimizde faaliyet gösteren Gazetecilerimiz olmak üzere tüm gazetecilerin Dünya Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, meslek hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum." dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri