Başkan Aksun Zabıta teşkilatının 197’nci yılını kutladı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 197. yılını kutlayarak Erzincan’ın huzur ve güvenliği için çaba gösteren tüm zabıtaların Zabıta Haftası'nı tebrik etti.

Başkan Aksun Zabıta teşkilatının 197’nci yılını kutladı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Zabıta Teşkilatı’nın Kuruluşunun 197’nci Yılını kutladı. Erzincan Belediyesi Zabıta Teşkilatı, Zabıta Haftası kapsamında Erzincan Belediye başkanı Bekir Aksunu ziyaret etti.

Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Polat beraberinde Zabıta Personelleri ile birlikte, Zabıta Teşkilatı’nın Kuruluşunun 197. yılı ve Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında, Belediye Başkanı. Bekir Aksun’u makamında ziyaret ettiler. 

ZABITA GEREKENİ YERİNE GETİRMEK İÇİN İTİNA İLE HAREKET ETMEKTEDİR

Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri ziyarette Başka Aksun’a çiçek takdim ettiler. 
Başkan Aksun Zabıta Teşkilatı’nın haftalarını kutlayarak yaptığı konuşmasında; “Zabıta aksaklıklar ve eksiklikler noktasında gerekeni yerine getirmek için itina ile hareket etmektedir. Onun içinde tüm hemşerilerime zabıta kardeşlerimize yardımcı olmalarını, onların uyarılarını dikkate almalarını ve gelecekte daha güzel bir Erzincan’ı hep birlikte oluşturabilmek için mutlaka kural ve kaideler eşliğinde hareket etmeleri gerektiğinin bilincinin oluşturulması gerekiyor. 
Bu duygu ve düşüncelerle Zabıta Teşkilatı’nın Kuruluşunun 197. Yılını bir kez daha kutluyor, Zabıta arkadaşlarımıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı, emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri