TDP'den ihtiyaçlı ailelere Kurban eti desteği

Erzincan İl Emniyet Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Erzincan'da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımı yaptı.

TDP'den ihtiyaçlı ailelere Kurban eti desteği

İl Emniyet Müdürlüğünce geleneksel hale getirilen kurban eti dağıtımı etkinliği bu yıl da önceden tespiti yapılan ihtiyaç sahibi 115 aileye dağıtmını gerçekleştirdi.
Kurban kesen teşkilat mensuplarından gönüllü olarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere kurban payı toplanarak, Kurban Bayramının ikinci günü sabahı ihtiyaç sahibi vatandaşların özellikle de çocukların bayramları tebrik edilerek meslektaşlarımızın  kesmiş olduğu kurban etleri kendilerine takdim edildi.
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Bayramlar, milli birlik ve beraberliğin güçlendiği sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı toplumsal yaşamda vazgeçilmez öneme sahip günlerdir. Bayramlarda paylaşmanın önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Bu bayramda da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek amacı ile Erzincan İl Emniyet Müdürlüğümüzce geleneksel hale getirilen kurban eti dağıtımı etkinliği gerçekleştirilmiştir" denildi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri