“Hep Birlikte Başaracağız”

İstanbul Kemahlılar Derneği yönetim kurulu Darülaceze Başkanlığının organize ettiği “Hep birlikte başaracağız" sloganıyla başlattığı deprem bölgesi yardım kampanyasının devamlılığına ilişkin istişare toplantısına katıldı.

“Hep Birlikte Başaracağız”

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetli depremlerde 11 il etkilenmiş ve büyük yıkımlar meydana gelmişti. Deprem sonrasında Devlet ve sivil toplum kuruluşları depremin yarasının en kısa sürede sarılması için elbirliği ile yardım kampanyaları başlatarak deprem bölgelerine yardıma koşmuştu.

Dernek ve vakıf başkanlarının katılım sağladığı Darülaceze Başkanlığının organize ettiği “Hep birlikte başaracağız" sloganıyla başlattığı deprem bölgesi yardım kampanyası istişare toplantısında konuşan İstanbul Kemahlılar Dernek başkanı Hüseyin Çakmaktaş, her türlü destekle, yardımlaşma ve gönül birliği ruhuyla yanlarında olacağını söyledi.

Başkan Çakmaktaş, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ve Yönetim Kuruluna, çok verimli ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı ve Kemahlılar Derneğine göstermiş oldukları misafirperverlikleri için teşekkür ederek, yönetim kurulu adına çalışmalarında başarılar diledi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika Haberler