Aksu, Asil millet ne badireler atlattı bunu da atlatacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanı Salih Aksu ve Merkez İlçe Başkanı Çetin Polat Kahramanmaraş MHP il teşkilatının organize ettiği yardım merkezini ziyaret ederek çalışmalara destek oldular.

Aksu, Asil millet ne badireler atlattı bunu da atlatacaktır

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilde yıkıma sebep olan 7,7 ve 76 şiddetli depremlere sonrasında deprem bölgelerine yardımlar aralıksız olarak devam ediyor.

Kahramanmaraş’ta afet bölgelerinde Erzincan Aras elektrik çalışanlarını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan il başkanı Salih Aksu ve Merkez İlçe başkanı Çetin Polat çalışanlara kolaylıklar dilediler.

ASİL MİLLETİMİZ ÇOK BÜYÜK BADİRELER ATLATTI. BUNU DA ATLATACAK İNŞALLAH

Kahramanmaraş Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığının organize ettiği ve Erzincan Ülkü Ocakları gençlerinin destek verdiği afet bölgesini Kahramanmaraş MHP milletvekili Sefer Aycan ile birlikte Kahramanmaraş’ta yardım merkezini ziyaret eden MHP Erzincan il başkanı Salih Aksu, “Erzincan ülkü Ocaklarından gençlerimiz ve Erzincan Aras elektrik çalışanlarının destek olduğu yardım merkezini ziyaret ettik.. Afet büyük afet artık burada birlik olma zamanı. Ülkü Ocaklarımızın yiğit gençlerine ve yardımlarını esirgemeyen tüm hemşerilerimize buradan teşekkür ediyorum. Allah bir daha böyle bir felaketi devletimize ve milletimize yaşatmasın. Allah depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza yardım etsin. Hayatını kaybedenlere Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifa, yakınlarına güç ve kuvvet versin. Bu asil millet ne badireler atlattı bunu da atlatacaktır inşallah” dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika Haberler