Yeni Sezon Çalışmaları Sürüyor

3. Lig 1. Gurupta mücadele edecek olan Anagold 24 Erzincan spor Teknik direktör Mustafa Sarıgül nezaretinde kendi tesislerinde çalışmalarını sürdürürken Sportif direktör ve yönetim dış transfere hız verdi.

Yeni Sezon Çalışmaları Sürüyor

11 Temmuz da gerçekleştirilen olağan genel kurulda Anagold 24 Erzincan sporun yeni yönetimi çalışmalarını sürdürüyor. Genel kurul sonrası yapılan toplantıda görev dağılımı yapılmış hemen akabinde Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’a ziyaret de bulunuldu.

Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a Sponsorluk anlaşması süresinde gösterdiği duyarlılığa teşekkür edildi. Erzincan Belediye başkanı Bekir Aksun’a da yapılacak olan yeni tesiste gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür edildi.

İÇ TRANSAFER TAMAM

Ziyaretler sonrasında ilk olarak sportif direktör sorununu çözen Anagold 24 Erzincan spor yönetim kurulu Ümit Öztekin ile anlaşma sağladı. Hemen akabinde Teknik Direktör olarak İstanbul Başakşehir Futbol kulübü altyapı ve U21 takım sorumlusu Mustafa Sarıgül ile anlaşma sağlandı. Teknik ekip ile anlaşma yapılmasının ardından öncelikli olarak iç transferi halleden Anagold 24 Erzincan spor Ali Öztekin ve Erdi Kasapoğlu ile yeniden sözleşme imzaladı.

İç transferde imzaların atılmasının ardından 3. Lig 1. Gurupta mücadele edecek olan Anagold 24 Erzincan spor Teknik ekip ve yönetimi ile birlikte dış transfere yönelerek önemli transferlere imza attı.

DIŞ TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

Dış transferde Karacabey Belediye spordan Muhammed Kerem Aktürkoğlu, Keçiörengücü spordan Uğurcan Bekçi, Tire 1922 spordan sağ bek Turgay Kırcalı ve sol bek Hüseyin Erol Çatalca spordan Kaleci Süleyman Kasap ile sözleşme imzalandı. Teknik heyet ile yapılan görüşmelerde eksikliklerin kısa sürede tamamlanması noktasında çalışmalara hız verildi.

Anagold 24 Erzincan spor 22 Temmuz tarihinden itibaren kendi tesislerinde çalışmalarını sürdürürken 15 Ağustos itibariyle ikinci etap çalışmalarına Erzurum Palandöken Yüksek irtifa kamp merkezinde çalışmalarına devam edecek. Anagold 24 Erzincan spor Erzurum kampında 3 özel maç yapacak ve 3. Lig 1. Guruptaki ilk maçı olan Antalya Serik Belediye spor maçına kadar hazırlıklarını sürdürecek.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber