Sponsorluk Antlaşması Tamam

TFF 2019-2020 Futbol sezonunda Spor Toto 3. Lig 1. Grup‘ta mücadele edecek olan Anagold 24 Erzincan sporda yapılan sponsorluk anlaşmasının detayları belli oldu. Kırmızı Siyahlı ekip 3 yıllık için 2 Milyon ABD Doları karlığında anlaşmaya varıldı.

Sponsorluk Antlaşması Tamam

2019-2020 sezonunda “Anagold 24 Erzincan spor” ismi ile mücadele edecek olan Kırmızı Siyahlı ekip 3 yıllık için 2 Milyon ABD Doları karlığında Anagold Madencilik Anonim Şirketi ile sponsorluk anlaşması sağladı.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş konu hakkında yaptığı açıklamada, Anagold firması ile yapılan görüşme sonucunda anlaşma sağlandığını ifade ederek, Cuma gününe kadar imzalar atılacak, Erzincan spora yine Anagold destek olacak 2019 yılı için 1 milyon ABD Doları destek olacak. Bunun 500 Bin Doları ile tesis yapılacak, protokole şartname olarak ben özellikle koydurdum. Takım çıkar çıkmaz bilmeyiz ama ortaya bir tesis yapılırsa belki 20- 30 sene takımın ihtiyacını görür, geri kalan kısmıyla da artık bir takım kurulur, bu sene o senemi hep beraber göreceğiz dedi.

BAL LİGİNDE ERZİNCANLI SPORCULAR TOP OYNAMAYACAK

Vali Ali Arslantaş, Erzincan Ulalar sporu da başka bir işadamının devraldığını ifade ederek, arkadaşımız bütün yükünü de devraldı. 34 maçta 34 yenilgiyi göze alarak, BAL ligine çıkacağız, Bal liginde top oynayacağız, Ulalar sporda Erzincanlı olmayan hiçbir çocuk top oynamayacak.

Ulalarda artık 30-35 yaşlarında futbolcu transfer etme işleri bittiğini ifade eden Vali Arslantaş,  Maçlarımızın tamamını kaybetsek bile Erzincan’ın çocukları orada top oynayacak, her sene 1-2-3 -5 neyse Erzincan spora futbolcu yetiştirebilirlerse Erzincan sporu da kurtaracağımızı düşünüyoruz diye konuştu.

NAKTİ YARDIM TUTARI BELLİ OLDU

Anagold Madencilik Anonim Şirketi ile yapılan anlaşma sonucunda 2019 Yılı için 1 Milyon ABD Doları (500 ABD Doları tesis için kullanılacak) 2020 yılı için 500 Bin ABD Doları ve 2021 yılı içinde 500 Bin ABD Doları karşılığında isim Sponsorluğu anlaşması yapılırken imzaların 26 Temmuz Cuma günü atılacak.
 

Son dakika haber buldum Spor haberleri