ANAGOLD 24 Erzincan spor Hedefine Emin Adımlarla Devam Ediyor

ANAGOLD 24 Erzincan sporda 2 yöneticinin istifası ve oyuncumuz Erman Kılıç’ın takımdan ayrılması ile ilgili basın açıklaması yapan Kulüp Basın Sözcüsü Hasan Çakmak, Takımımız Ligde ve Kupada hedefine emin adımlarla yürüyor” dedi.

ANAGOLD 24 Erzincan spor Hedefine Emin Adımlarla Devam Ediyor

ANAGOLD 24 Erzincan spor kulübü basın sözcüsü Çakmak açıklamasında; ANAGOLD 24 Erzincan spor kulübü yöneticilerinden Ahmet Hamdi Gürbüz ve Av. Mustafa Çağatay Çağan Kulüp başkanı Üzeyir Çalı ile görüşerek işlerinin yoğun olduğunu takım için verimli olamayacaklarını ifade ederek görevi bırakmak istediklerini ifade etmişlerdir. Kulüp başkanı Yönetim Kurulu üyeleri ile yaptığı görüşme sonrasında istifaların kabul edildiği ve yedek yönetimden arkadaşların yönetime katılmaları onandı.

Sezon başında anlaşma sağladığımız eski oyuncularımızdan Erman Kılıç ile de yolarının ayrıldığını söyleyen Kulüp Basın sözcüsü Çakmak, “Erman Çocuğunun rahatsız olduğunu gidip gelmelerde sıkıntı yaşadığını ifade ederek kulüpten ayrılmak istediğini Kulüp başkanı Üzeyir Çalı ’ya iletti. Başkan Çalı Yönetim Kurulu ile yaptığı toplantıda Erman Kılıç’ın sıkıntısı olduğunu kulüpten ayrılmak istediğini söyleyerek fikir alışverişinde bulundu. Başkan Çalı, Yönetim kurulu toplantısında konu ile ilgili olarak Erman’ın iyi bir oyuncu olduğunu, aynı zamanda Antrenörlük eğitimlerine katıldığını fakat çocuğunun rahatsızlığının da olmasından dolayı takıma katkı veremeyeceğini belirtmesi üzerine ayrılmak istediğini belirtmesi üzerine ANAGOLD 24 Erzincan spor kulübü yönetim kurulu olarak ayrılması onandı.

ANAGOLD 24 Erzincan spor kulüp başkanı Üzeyir Çalı ve Yönetim Kurulu Erman’ın ayrılması ile ilgili olarak, Erman, aramızdan belki erken ayrılıyor. Erzincanlı bir kardeşimiz olarak inşallah daha farklı alanlarda kendisinden istifade ederiz. Allah Yolunu açık etsin, Çocuğuna da Allah’tan şifalar dileriz dediler.

Sosyal medyada bazı futbolculara ceza verileceği üzerine yazılanların doğru olmadığını söyleyen Çakmak, ANAGOLD 24 Erzincan spor Yönetimi ile Teknik heyeti ile Futbolcuları ve Taraftarı ile bir bütünlük içerisinde emin adımlarla hedefine yürümektedir” dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber