Yatırımlar Son Surat Devam Etsin

2019 yılı üçüncü il Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda il koordinasyon kurulu üyesi kurumlar 2019 yılı tamamlanan ve devam eden yatırımlar ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulundular.

Yatırımlar Son Surat Devam Etsin

Erzincan İl Koordinasyon Kurulu 2019 yılı üçüncü toplantısı Erzincan Valisi Ali Arslantaş,  başkanlığında Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları ile ilgili kurum ve kuruluş müdürleri ile sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katılımıyla Erzincan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Başöğretmen Toplantı Salonunda gerçekleştirildi..

Toplantının açılış konuşması yapan Vali Ali Arslantaş, İl Koordinasyon Kurulu toplantılarında; ilimizin kalkınması ve yatırımların uygulanmasında önemli konular görüşüldüğünü,  özellikle de kuruluşlar arasında koordinasyonu gerektiren hususlar çözüme kavuşturulmaktadır dedi.

Yeni seçilen Belediye Başkanlarının toplantıya ilk defa katıldıkları ifade eden Vali Arslantaş, İlçelerinde devam eden kamu yatırımlarıyla ilgili ya da bizim fark edemediğimiz yapılması gereken hususları dile getirmelerini istirham ediyorum. Şu anda Temmuz ayındayız, işlerin en hızlı aşamada olması gerektiği zaman dilimi içerisindeyiz, inşaat sezonunun ortasındayız, belli ödenek sıkıntıları var ise onları da belirtiniz. Aşılamayacak hiçbir husus yoktur hiç kimse ayağını gazdan çekmesin yatırımlarımız son surat devam etsin dedi. 

Erzincan Valisi ali Arslantaş’ın açılış konuşmalarının ardından Erzincan belediyesi Adına Başkan Yardımcısı Murat Demir yapılacak yatırım ve fes edilen yatırımlar ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Daha sonra Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent 2018 yılında yapılan ve devam eden yatırımlar ile ilgili olarak sunumunu yaptı.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş başkanlığında yürütülen Erzincan İl Koordinasyon Kurulu 2019 yılı üçüncü toplantısı daha sonra kurumların sunumları ile devam etti.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber