Özker, Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı kutladı

İYİ Parti Erzincan il balkanı Ümit Özker Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Özker, Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı kutladı

Özker mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ülkemiz, Milletimizin, şehrimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 

Bayramlar; sevgi, paylaşma, dayanışma ve barış gibi insana en çok yakışan değerlerin bir arada yaşanması halinde, hayatın nasıl güzelleştiğini görmemize vesile olan; kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemizi sağlayan çok özel günlerdir.
 

Bu özel ve mübarek günleri layığı ile yaşamayı temenni ederken, ülkemizin, milletimizin, hemşerilerimizin ve tüm İslam Âleminin mübarek kurban bayramını kutluyor, sağlık ve huzur içinde, birlik ve beraberlik dolu nice bayramlara ulaşmayı diliyorum” dedi

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri