Kardeş Baro Oldular

Erzincan Barosunu Ziyaret eden Gaziantep Baro Başkanı Av. Bektaş Şarklı İçerisinde Can olan tek il olan Erzincan barosu ile farklı projeler üzerine çalışmalar yaptıklarını ve kardeş Baro olduklarını söyledi.

Kardeş Baro Oldular

Erzincan Barosu ile Gaziantep barosu kardeş Baro oldular. Erzincan Barosu başkanı Av. Âdem Aktürk’ü makamında ziyaret eden Gaziantep Barosu Başkanı Av. Bektaş Şarklı bir süre baş başa görüştüler.

Erzincan’a Barolar arası çalışmaların geliştirilmesi için yapılacak olan ortak projeleri görüştüklerini belirten Gaziantep Baro Başkanı Av. Bektaş Şarklı; En son mecliste görüşüler barolar yasasının yanı sıra iki baronun seminerler noktasında iş birliği yapılması noktasında da anlaştıklarını söyledi. Şarklı inşallah bundan sonra kardeş baro olduk. Özellikle kendi illerimizde düzenleyeceğimiz hizmet içi seminerlerde iş birliğine karar verdik. Daha sık görüşmelerimiz olacak. Erzincan Baro Başkanımız Av. Âdem Aktürk ile birlikte çalışmaktan dolayı çok memnunum” ifadelerini kullandı.

Gaziantep Baro başkanı Av. Bektaş Şarklı’ yı misafir etmekten ve kardeş baro olmaktan dolayı memnuniyetini ifade eden Erzincan Barosu Başkanı Av. Adem Aktürk, “inşallah bundan sonra daha sık görüşeceğiz. Baromuz üyelerinin hizmet iç eğitimleri için iş birliği yapacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Gaziantep Baro Başkanı Av. Bektaş Şarklı günün anısına Gaziantep hatırası fincan takımı hediye ederken, Erzincan Baro başkanı Av. Âdem Aktürk ise günün anısına Erzincan Hatırası Bakır tabak hediye etti.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber