Bayramlar, Muhabbet ve Dayanışmayı Pekiştirme Vesilesidir

Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, Kardeşliğimizi, tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz bayram günlerinde, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimiz daha da pekişir” dediler.

Bayramlar, Muhabbet ve Dayanışmayı Pekiştirme Vesilesidir

Şireci ve Bulut mesajlarında: "Bayramlar birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir. Bayramlarımız, aynı zamanda kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Kurban Bayramı’nda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir. Bu anlamda kestiğimiz kurbanlar bizi Allah’a daha yakın kılmaya vesile olurlar. Kardeşliğimizi, tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz bayram günlerinde, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimiz daha da pekişir.

Bu vatan için kurban verdiğimiz şehit ve gazilerimiz müşterek kaderimize bütün bir millet olarak sahip çıktığımızın en güzel kanıtıdır.

Bayram sevincinin ve coşkusunun en üst düzeyde yaşandığı bayramlara kavuşmak dileğiyle tüm Müslümanların mübarek Kurban Bayramını kutlar, bayramın insanlığa sağlık, mutluluk, huzur, barış, kardeşlik ve esenlikler getirmesini temenni ederiz" ifadelerini kullandılar.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri