ANKA Reklamdan Minik Öğrencilere Puzzle Sürprizi

Korona virüs salgını nedeniyle uzun süredir kapalı olan okullarına gidemeyen minik öğrencilere anlamlı destek ANKA Reklamdan geldi. ANKA Reklam kendi üretimleri olan Puzzle oyunlarını miniklere armağan etti.

ANKA Reklamdan Minik Öğrencilere Puzzle Sürprizi

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan korona virüs salgını nedeniyle eğitime ara verilmesi nedeniyle uzun süre evlerinde kalan minik öğrencilere yönelik Erzincan ANKA reklam tarafından kendi imalatları olan kız ve erkek öğrencilere farklı Puzzle oyunları üreterek Kavakyolu ilköğretim okulu öğrencilerine öğretmenleri nezdinde sürpriz yaptı..

Çocuklara ve eğitimlerine önem verdiğini belirten ANKA Reklam işletme sahibi Serhat Yücel, “Biz bir reklam şirketiyiz. Miniklere bu pandemi döneminde ne yapabiliriz diye düşündük. Hem eğlence, hem de eğitim amaçlı olduğu için kız ve erkek minik öğrencilerimize işletmemiz de hazırladığımız Puzzle sürprizini düşündük. Okul müdürü ve öğretmenlerinin de olumlu karşılamaları dolayısıyla bu sürprizi yaptık. İnşallah Eğitime ve çocuklarımıza farklı desteklerle yanlarında olmaya devam edeceğiz. Burada amacımız reklam değil eğitime ve çocuklarımıza destek olmak” dedi.

Hediyelerini alan minik öğrencilerin mutlulukları ise gözlerinden okunurken, minik öğrenciler ve aileleri bu duyarlı ve anlamlı hediyeden dolayı ANKA Reklam işletme sahibi Serhat Yücel ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber