EBYÜ 2023 YKS öğrencilerinin tercihi oldu

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından açıklanan 2023 YKS sonuçlarına göre yine yüzde 100’e yakın bir doluluğa ulaşarak olarak göz doldurdu.

EBYÜ 2023 YKS öğrencilerinin tercihi oldu

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 2023 YKS öğrencilerinin gözdesi oldu!  2023 YKS sınavına giren milyonlarca öğrencinin büyük bir heyecanla beklemiş oldukları tercih sonuçları Cumartesi akşamı sürpriz bir şekilde açıklanmıştı.

Tercih sonuçlarının ilan edilmesi ile üniversitelerin doluluk oranları da merak konusu olmuştu. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi yüzde 99 doluluk oranı ile göz doldurdu.

EBYÜ YÜZDE 99 DOLULUK ORANI İLE GÖZ DOLDURDU!

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 2023 YKS sonuçlarına göre yine yüzde 100’e yakın bir doluluğa ulaştı. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi olarak son yıllarda eğitimde standartları oluşturarak, kaliteyi yakaladıklarını söyleyen Rektör Prof. Dr. Akın Levent, "2023 YKS sonuçlarına göre toplamda 5 bin 300 öğrencinin 5 bin 250’si Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesini tercih ederken, doluluk oranımız da yüzde 99 oldu” dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri