5 yaşındaki Elif Liya Ayazlı’dan dolandırıcılığa karşı anlamlı mesaj

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Hikmet Çağrı Ayazlı'nın 5 yaşındaki kızı Elif Liya Ayazlı Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’u makamında ziyaret etti.

5 yaşındaki Elif Liya Ayazlı’dan dolandırıcılığa karşı anlamlı mesaj

Hafta içi Elif Liya Ayazlı, “Dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olun” videosu sosyal medyada viral olmuştu. 5 yaşındaki Elif Liya Ayazlı’nın dolandırıcılık konularına karşı videolu uyarısı bir anda Erzincan’da günün konusu oldu.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli Polis memuru Hikmet Çağrı Ayazlı'nın dünyalar güzeli 5 yaşındaki kızı Elif Liya Ayazlı’nın övgüye şayan bilgisi ve "Akıl yaşta değil baştadır." sözünü hatırlatan videolu müthiş performansı büyük beğeni toplamıştı.

5 yaşındaki Ayazlı annesi Sema Ayazlı ve babası Hikmet Çağrı Ayazlı ile Emniyet Müdürü Kurt’u makamında ziyaret ederek keyifli vakit geçirdiler. Ziyarette Kurt: “"Ne güzel ki çocuğunuzu sevgiyle büyütüyorsunuz emek verip zaman harcıyorsunuz bu yüzden, karşımda sevgi ile yetişmiş bir çocuk var. Sizlere teşekkür ediyorum." dedi.

Ziyaretlerin sonunda İl Emniyet müdürü Kenan Kurt tarafından minik Elif Liya Ayazlı’ya teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri