Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yemyeşil Kemah için çalışmalar sürüyor

Göreve geldiği tarihten itibaren verdiği sözleri yerine getirmeye devam eden Kemah Belediye başkanı Cevdet Bayram; “söz verdiğimiz gibi yemyeşil Kemah için çalışmalarımız her daim devam edecek” dedi.

Göreve geldiği tarihten itibaren

Tarihi Gülabibey Camii önü Korutürk Meydanı bakım onarım ve düzenleme çalışmalarını tamamladıklarını belirten Başkan Bayram; Sultanmelik mezarlığımızda parke taş döşeme, bakım onarım ve düzenleme çalışmalarımız hızla devam ediyoruz. Mezarlık bakımı sadece bir görev değil, aynı zamanda bir saygı ifadesidir. Mezarlıklar, sevdiklerimizi kaybettiğimizde onlara son bir veda noktası olur. Bu nedenle, mezarların temiz ve bakımlı olması, sevdiklerimize duyduğumuz saygının bir ifadesidir. Bu itibarla Sultanmelik türbe restorasyonu çevre düzenlemesinin yapılmasını sağlayan Vakıflar Genel müdürü Sinan Aksu beyefendiye ve Vakıflar bölge müdürü Murat Uslu’ ya çok teşekkür ederiz”

Mahalle duraklarının da tamamlandığını belirten Başkan Cevdet Bayram; eksik olan kamelyalarımız yerlerine geldi, Yol onarım çalışmalarımız tam hız ilerliyor. Sulama hark onarım devam ediyor. Ayrıca Mektepönü mahallemizde yol yapım, onarım ve düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Mahalle sakinlerimizi ve çocuklarımızı unutmadık çünkü her şeyin en güzeline layıklar. Yeni bir çocuk parkı istediler biz yaptık hayırlı olsun. Burada destek olan mahalle Muhtarımız Mustafa Öner’e de ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Yapılan çalışmalardan ve hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini belirten Kemah halkı Başkan Cevdet Bayram’a teşekkür ettiler.