Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yarım asırdır geleneği sürdürüyorlar

İstanbul Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 46’ncısı düzenlenen Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası’nın finali ve 25. Kemah Sultanmelik Kültür ve Spor şenlikleri 01.08.2024 de Kemah’ta yapılacak.

İstanbul Kemahlılar Sosyal Kültür

Şenlikler öncesinde bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Erzincan’a gelen Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkan yardımcısı ve turnuva başkanı Zeynep Hançar, başkan yardımcısı Aziz Kondur, başkan yardımcısı Zühtü Özberk, Turnuva genel koordinatörü Habip Kapdan, Erzincan Kemahlılar Dernek Başkanı Mahmut Cantekin gerçekleştirilecek olan şenlik ile ilgili ziyaret kapsamında Milliyetçi hareket Partisi Erzincan İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan’a bilgilendirmelerde bulundular.

Yapılan ziyarette il protokolünü 46’ncısı düzenlenen Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası’nın finali ve 25’nci Kemah Sultanmelik Kültür  ve Spor şenliklerine davet etmek olduğunu belirten yönetim kurulu üyeleri, turnuvanın ve şenliklerin geçmişten günümüze kadar geldiği noktaya işaret ederek yarım asra yakın sürede dostluk turnuvasının 46’ncısınıi düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını, turnuvayı başlatan ve bugünlere taşıyanları saygıyla andıklarını ifade ettiler. Ayrıca turnuvaya maddi, manevi destek verenlere de teşekkür ederek, 01.08.2024 tarihinde ki açılışa ayrıca tüm Erzincan ve Kemahlıları davet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan il Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan; Çok büyük bir emek var. Hem turnuva hem de şenlikler. Yarım asırlık bir gelenek. Bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi olarak davetlerine icabet edeceğiz” dedi.