Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karaman; esnafımızla birlikte her anlamda daha fazla büyüyeceğiz

Ahilik Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 2023'ten 2053’e ve 2071’e giden yolda esnafımızla birlikte her anlamda daha fazla büyüyeceğiz” dedi.

Ahilik Haftası dolayısıyla bir

Erzincan Milletvekili Karaman mesajında: “Büyümenin, gelişmenin ve kalkınmanın temel harcı Ahilik, özünde helal kazanç anlayışı bulunan büyük bir miras, ticarette ahlâk anlayışını da nesilden nesile taşıyan ulvi bir mücadeledir.

Ahilik kazanırken paylaşmış, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine çok önemli katkılar sunmuş, bağlarımızı güçlendiren bir değerler bütünü olmuştur. Bugün dünya genelinde yaşanan pandemi sürecini de göz önüne alacak olursak, ülkelerin ticari faaliyetleri daha bir önem kazanmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte sınırları aşan küresel markalar ticarette daha da rekabetçi bir ortama neden olurlarken, bu büyük rekabet ortamında üretimde bulunan, mesleki becerisiyle hizmet sunan ve istihdam sağlayan günümüz esnaf ve sanatkârlarını korumak için bizler de büyük bir çaba içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, esnaf ve sanatkârlarımıza destek olunması için önemli ve kararlı bir politika yürütülmektedir. Esnaf ve sanatkârlarımıza ciddi finansal teşvikler verilmekte, vergi konusunda birçok muafiyet ve indirimler sağlanmakta, krediye erişim konusunda büyük kolaylıklar sunulmaktadır.

Bu inançla, Ahilik haftasının, milletçe kardeşliğimizde, birlik ve beraberliğimizde daha güçlü bağlara vesile olmasını diliyor, Anadolu’nun manevi mimarlarından Ahi Evran-ı Veli’yi rahmetle ve minnetle anıyorum.” dedi.