Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan’da, “Kadın Kadına Söyleşi” programı yapıldı

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Vali Yardımcısı Ömer Özbay’ın eşi Tuğba Özbay, Vali Yardımcısı Yusuf İzci’nin eşi Sümeyra İzci ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Gülşah Taş’ın katılımlarıyla Kadın Kadına Söyleşi programı gerçekleştirildi.

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü’nün

Programın açılış konuşmasında Sağlık Bakanlığının kadın sağlığına ve kadınlara verdiği öneme vurgu yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, “Doğru diye bildiğimiz yanlışların düzeltilmesi adına karşılıklı deneyimlerin ve tecrübelerin paylaşılması için değerli kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doktorlarımız ve Müdürlüğümüzün diğer ekipleriyle beraber bu programı düzenledik. Hepsine öncelikle emekleri için teşekkür ediyorum. Bu program vasıtasıyla çok daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde hareket edileceğine inanıyorum. Sizler de doğru bilinen yanlışları önlemek adına söyleşi programımız içerisinde aktarılanları çevreniz ile paylaşarak, bilinçlenmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Doğru bilgiyi her zaman doğru yerlerden almamız gerekir. Dolayısıyla sizler için düzenlediğimiz bu söyleşi programı sayesinde çalışma arkadaşlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdırlar. Bu duygu ve düşüncelerle Kadın Kadına Söyleşi programımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Programda Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hekimlerinden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Betül Kalkan Yılmaz ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Begüm Naz Meydan tarafından katılımcıların soruları cevaplayarak, program sonunda hekimlere Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Gülşah Taş tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.