Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan’da, 2.64 gram esrar maddesi, 58.68 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi

Uyuşturucuya karşı çalışmalarını aralıksız sürdüren Erzincan polisi şüpheli şahıslar üzerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda 3 adet sentetik ecza maddesi, 2.64 gram esrar maddesi, 58.68 gram metamfetamin maddesi ele geçirdi.

Uyuşturucuya karşı çalışmalarını aralıksız

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kullanımının ve ticaretinin engellenmesine yönelik operasyon gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen operasyonda, E.Ç, Y.E.Ç, N.E isimli şahısların yapılan üst aramasında toplam 5.46 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Soruşturmanın derinleştirilmesi üzerine uyuşturucu maddeleri temin eden C.M isimli şahsın ikametinde yapılan aramada ise 3 adet sentetik ecza maddesi, 2.64 gram esrar maddesi, 58.68 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

E.Ç ve A.M isimli şüpheli şahıslara TCK 191. maddesi gereğince “kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak” suçundan, C.M, Y.E.Ç. N.E ve O.Y isimli şahıslara ise TCK 188. maddesi gereğince “uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti” suçundan işlem yapıldı. C.M, Y.E.Ç, N.E isimli şahıslar tutuklandı. O.Y, E.Ç, A.M isimli şüpheli şahıslara ise adli işlemler adli makamlarca yapılmakta.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; uyuşturucu suçları ile etkin mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir” denildi.