Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan Polisi öğrencileri bilgilendiriyor

Erzincan polisi sorumluluk bölgesinde bulunan okullarda öğrenci ve öğretmenlere yönelik bilgilendirme faaliyetlerine devam ediyor.

Erzincan polisi sorumluluk bölgesinde

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı her türlü suçtan uzak tutup, korumak, eğitim ve öğretim hayatlarını daha güvenli bir ortamda sürdürmelerini sağlamak için görevimizin başındayız sizlerin yanındayız mottosuyla bilgilendirmeyi sürdürüyor.

2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi faaliyetleri kapsamında il merkezi Polis sorumluluk bölgesinde bulunan okullarda; Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri, Trafik Güvenliği konularında Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünün katılımıyla; İzzetpaşa Ortaokulu, Şemsettin Uçar İmam Hatip Ortaokulu, Ulalar Ortaokulunda toplam 180 öğrenci ve öğretmenlere bilgilendirme yapıldı.

Yapılan bilgilendirmeler ile birlikte Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünün Resmi Sosyal Medya Hesapları Tanıtım Broşürleri dağıtıldı.

Bilgilendirme yapılan okullarda ayrıca Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un bilgilendirme Mektubu, velilere dağıtıldı.

Erzincan Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, l Emniyet müdürlüğü her zaman öğrencilerimizin yanındadır” denildi.