Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan Barosundan “Miras Hukuku” konulu Meslek içi eğitim semineri

Erzincan Barosu ev sahipliğinde "Miras Hukuku" konulu meslek içi eğitim semineri baro üyesi avukatlar ve stajyer avukatların yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Erzincan Barosu ev sahipliğinde

Erzincan Baro başkanlığı tarafından Erzincan barosu üye avukatlara yönelik eğitim seminerleri devam ediyor. Erzincan Barosu Toplantı salonunda gerçekleştirilen ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf üniversitesi Prof. Dr. Ömer Bağcı’nın sunumu ile Miras Hukuku konulu seminer verildi.

 Erzincan Barosu Toplantı salonunda gerçekleştirilen seminere Erzincan Barosu başkanı Av. Âdem Aktürk ile baro üyesi avukatlar ve stajyer avukatlar katıldı.

Toplantı öncesinde kısa bir teşekkür konuşması yapan Erzincan Baro Başkanı Av. Âdem Aktürk; Meslek içi seminer için bir araya geldiklerin i ifade ederek; önümüzdeki aylarda seminerlerimize daha fazla ağırlık vereceğiz. Hemen, hemen her hafta mutlaka meslek içi seminerlerimiz olacak. Bugün burada ilk seminerimizi Miras Hukuku adı altında olacak. Değerli hocamıza şimdiden şahsım ve baromuz üyesi siz avukat arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Kendisini sunumları ile baş başa bırakıyorum” dedi.  

Erzincan Barosu başkanı Av. Âdem Aktürk’ün konuşmasının ardından Fatih Sultan Mehmet Vakıf üniversitesi Prof. Dr. Ömer Bağcı Miras Hukuku konulu sunumunu yaptı. Program karşılıklı soru cevap kısmının ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.