Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhuriyetin 100. Yılında 100 fidan toprakla buluştu

Erzincan Orman İşletme Müdürlüğü ve Erzincan il Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa yaptığı Cumhuriyetin100. Yılında Emniyet Müdürlüğü 100.yıl hatıra ormanı sahasına 100 adet Huş fidanı dikildi.

Erzincan Orman İşletme Müdürlüğü

Fidan dikim etkinliğine Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Orman İşletm Müdürü Adem Erdal, Ağaçlandırma şefi Özge aydın, İl Emniyet Müdür yardımcıları, şube müdürleri, birim amirleri ve polis teşkilatı personeli katıldı. 

Programın açılış konuşmasını yapan Erzincan İl Emniyet müdürü Kenan Kurt; Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 ağaç projesinde personellerimizin hazırlamış olduğu törenimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. İnşallah bu 100 fidanı Cumhuriyetimizin 100. Yılında binlere, on binlere, bizden sonraki nesiller devam ettirir. Cumhuriyetimiz ilelebet payidar olur” dedi.

Ardından konuşmasını yapan Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu; Bu fidan dikme töreni bence çok kıymetli ve değerli. Bir şehri güzelleştiren, geleceğe taşıyan aslında insanı kalben de ruhen e dinlendiren yeşillik ve ağaçtır. Emniyet Müdürlüğümüzün yaptığı bu çalışmayı, bu güzelliği takdir ediyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi Emniyet camiamız bizim göz bebeğimizdir. Emniyet teşkilatımız gece gündüz demeden Erzincan’ımızın huzuru için çalışan arkadaşlarımız. Emniyet teşkilatımız ile gurur duyuyorum. Böylesine güzel bir etkinliğinde Cumhuriyetimizin 100. Yılına denk gelmesi çok anlamlı ve değerli. Burada etkinlikte emeği geçen İl Emniyet Müdürümüz Kenan Kurt ve tüm emniyet personelimize teşekkür ediyorum. İnşallah burada 100 ile başladığımız fidanlar bin, binler on bin, on binler yüz bin, yüz binlerde bir milyon ağaç olacak. Erzincan’ımızı ağaçlarla kaplayacağız. Hayırlı olsun diyerek konuşmasını tamamladı.

Yapılan konuşmaların ardından Orman İşletme Müdürlüğü tarafından tedarik edilen 100 adet Huş fidanı Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve etkinliğe katılan birim amirleri ve emniyet personeli tarafından dikimleri yapılarak sulama işlemi yapıldı. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.