Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki Erzincan’a geliyor

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki bir dizi temel atma ve açılış programlarına katılmak üzere Erzincan'a geliyor.

AK Parti Genel Başkan

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti Genel Başkan Vekili Yıldırım ve Bakan Özhaseki’nin Erzincan ziyaretine ilişkin olarak bir basın açıklaması yaparak Erzincan halkını programlara davet etti.

Başkan Şireci açıklamasında: AK Parti Genel Başkan Vekilimiz son Binali Yıldırım, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki’yi yarın Erzincan’ımız da ağırlayacağız.

Ziyaret kapsamında ilk olarak Kızılay-Hocabey TOKİ Kentsel Dönüşüm Projesi Temel atımı gerçekleşecek. Daha sonra Demirkent beldemizde Riskli Alan 80 Daire Projesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğümüz Yeni Hizmet Binası, Vasgirt Deresi Millet Bahçesi temelleri atılacak. Son olarak Katı Atık Aktarma Transfer Merkezi açılışı ile Kemaliye de tamamlanan 161 Konutun ve Refahiye Kayı köyün de tamamlanan 79 Adet İskân konutunun tapu teslimi yapılacak.

Tüm halkımızı yarın 07.09.2023 Perşembe günü saat 15.00’te Kızılay Hocabey TOKİ Konutları Temel Atma tören alanına hemşerimiz AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Binali Yıldırım, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki ile buluşmaya bekliyoruz. Haydi, Erzincan AK Parti Genel Başkan Vekilimiz ve Bakanımızı bize yakışır şekilde karşılayalım” dedi.