Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Balon Park Kemah’ta

Erzincan Valiliği himayelerinde başlatılan Huzur için Erzincan projesine Erzincan İl Emniyet müdürlüğü, “Polislerle Macera Adası Projesi ile destek vermeye devam ediyor.

Erzincan Valiliği himayelerinde başlatılan

Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un talimatlarıyla; Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelleri tarafından Erzincan şehir merkezi ve ilçelerindeki okulların bahçelerine, kurulumu gerçekleştirilen ‘Balon Park’ çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor.

Yoğun ilgi gören ‘Balon Park’ta bol bol zıplayan çocuklar, tırmanma parkurunda da birbirleriyle yarışırken keyifli bir gün geçiriyor. Özellikle yoğun ders programı arasında soluğu oyun parkında alan öğrenciler, keyifli dakikalar yaşıyor.

BALON PARK KEMAH’TA

Proje kapsamında Erzincan Emniyet Müdürlüğü ‘Balon Park’ı Erzincan merkez ve İlçelerimizde ki tüm okullarla buluşturmaya devam ediyor. Son olarak; Erzincan Kemah İlçesinde kurulan balon parka yoğun ilgi gösteren çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Balon Park etkinlikleri, eğitim öğretim dönemi boyunca tüm okulları kapsayacak şekilde devam edecek.

Balon Park ile eğlenen çocuklar İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve polis teşkilatı personellerine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.