Yeni Başkan Ferhat Murat Polat Oldu

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Erzincan Ulalar sporda olağanüstü genel kurul heyecanı yaşandı. Gerçekleşen Kongrede Ferhat Murat Polat oy birliği ile başkanlığa seçildi.

Yeni Başkan Ferhat Murat Polat Oldu

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Erzincan Ulalar sporda gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul ile yönetim kurulu yenilendi. Erzincan Belediyesi Kültür Sanat Merkezi Tiyatro salonunda yapılan Genel Kurul, Saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan Başkanlığı seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Oktay Gül y birliği ile seçildi.

ERZİNCAN ULALARSPOR’UN YENİ BAŞKANI MURAT POLAT

Divan Başkanı Oktay Gül,  burada yaptığı konuşmada Yapılan Olağanüstü Genel Kurul’a hoş geldiniz.  Yeni sezonda Erzincan’ı Bölgesel Amatör Ligde Erzincan Ulalar spor temsil edecektir, Ulalar sporun başarılı bir sezon geçirmesini ümit ediyor başarılar diliyorum dedi.

Daha sonra ise Yönetim Kurulu Faaliyet raporları ve Denetleme Kurulu raporları okunarak onaylandı. Yapılan organ seçimlerinde kongreye tek liste ile katılan Ferhat Murat Polat oy birliği ile Erzincan Ulalar sporun yeni başkanı oldu.

ULALARSPOR DAHA İYİ YERLERE GELECEK

Yeni bir yola çıktık, bu yolun sonunda inşallah güzel şeyler oluşacaktır, Herkesten destek istiyorum bu konuda herkesin de destek olacağına inanıyorum, " Hedefimiz Bölgesel Amatör Lig’de Erzincan’ı temsil eden Erzincan Ulalar sporun daha iyi yerlere getirmek olacak. Bunun için çok çalışacağız. Bizlere destek olan herkese de ayrıca yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU

Gerçekleştirilen Erzincan Ulalar spor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu’nda yönetim kurulu belirlendi. Erzincan Ulalar sporda yönetim şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu üyeleri: Bülent Yıldırım, Ferhat Murat Polat, Nihat Özmen, Hünkâr Korkmaz, Şenol Uçar.

Yönetim Kurulu Yedek:  Mesut Öğütçü, Gökhan Kuşoğlu, Hüseyin Sekmen, Hüseyin Alpay Özendi, Yakup Özyiğit

Denetleme Asil: Kürşad Soyhan, Yaşar Polat, Abdulkadir Kurtar. Denetleme Kurulu Yedek: Özgül Sonat, Vedat Kuş, Mustafa Furkan Nas

Son dakika haber buldum Spor haberleri