Kupa Beyi Sahaya İniyor

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur şöleni yarın oynanacak maçlarla devam edecek. Temsilcimiz ANAGOLD 24 Erzincan spor kendi sahasında seyircisi önünde Muş Menderes spor ile mücadele verecek.

Kupa Beyi Sahaya İniyor

Oynanacak karşılaşma öncesi açıklamalarda bulunan ANAGOLD 24 Erzincan spor basın sözcüsü Hasan Çakmak, “daha önceki yıllarda Türkiye Kupasında aldığımız sonuçlarla taraftarımızı mutlu ettiğimiz gibi yine aynı sonuçlar ile kupa heyecanlarına vesile olacağız. Ziraat Türkiye Kupasında 2. Tur  eleme maçında Muş Menderes spor ile sahamızda mücadele edeceğiz” dedi..

Çakmak açıklamasında, “Ziraat Türkiye Kupasında takımımız son iki sezonda bize güzel heyecanlar yaşattı. Bu yıl yine şampiyonluğa oynayacak bir takım kurduk. İlk 2 maçta istediğimiz sonuçları alamadık ama ilerleyen haftalarda bu mücadeleye girecek bir takım oluşturduk. Takımda genç ve yetenekli arkadaşlarımız bulunuyor. Türkiye Kupası maçında da yeni isimlerde yer vereceğiz. Bu arkadaşlar içinde bir şans olacak. Oynayacağımız maçın saati 13.00 olarak belirlendi. İnşallah turu geçerek bir üst tura adımızı yazdıracağız” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. eleme turunu geçen 22 takım ile TFF 3. Lig'de yer alan 44 takımın katıldığı 66 takım 2. Tur heyecanı Salı Çarşamba ve Perşembe günleri oynanacak maçlarla devam edecek. Tek maç eleme sistemine göre oynanacak maçlar sonunda 33 takım adını, yine tek maçlı eleme ve seri başı sistemine göre yapılacak 3. Tur'a yazdıracak.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber