Genç Başkan Özgür Subaşı Teknik Direktör Rıfat Şengün’le Devam Dedi

Güngören bölgesi ekiplerinden İstanbul Gençler gücü spor kulübü başkanı Özgür Subaşı, teknik direktör Rıfat Şengün ile yeniden anlaşmaya vardı. Rıfat Şengün aynı zaman da alt yapıdan Futbol Okulu sorumlusu da olacak.

Genç Başkan Özgür Subaşı Teknik Direktör Rıfat Şengün’le Devam Dedi

Güngören bölgesi ekiplerinden İstanbul Gençler gücü spor kulübü, teknik direktör Rıfat Şengün ile yeniden anlaşmaya vardı. Tecrübeli çalıştırıcı, Bugün İstanbul Gençler gücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı’nın da hazır bulunduğu törende kendisini bir yıllığına daha Siyah Beyaz ve Pembe renklere bağlayan imzayı attı. Rıfat Şengün, İstanbul Gençler gücü spor kulübünde hem A takım hem de alt yapıdan Futbol okulu sorumlusu olacak.

İstanbul Gençler gücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı imza töreninde yaptığı açıklamada “Rıfat Hocamız Güngören ilçemizin tanınan, sevilen teknik adamlarından. Üç sezondur beraber başarılı çalışmalara imza attık. Geçen Sezon U-19 takımımız çok sert bir gurupta Mücadele etti.  Bizi gururlandıran genç yetenekli oyuncular çıkardık kendisine güveniyoruz. İstanbul Gençler gücü Spor Kulübü olarak bizim önceliğimiz gençlere spor yaptırırken, onları topluma faydalı başarılı birer birey olarak yetiştirmek zaten kulübümüzde futbol okullarımız ücretsiz olarak faaliyet gösteriyor. Rıfat Hocamız da örnek kişiliği ve spor bilgisi ile tam bize uygun bir isim. Bu nedenle kendisiyle 2019-2020 Futbol Sezonunda bir yıl daha çalışma teklifinde bulunduk, sağ olsun kendisi de kabul etti. Bu sezon inşallah İstanbul Gençler gücü ismini başarılarımızla birlikte tüm amatör futbol camiamıza duyurmak istiyoruz” dedi.

İstanbul Gençler gücü Spor Kulübü Antrenörü Rıfat Şengün daha önce Haznedar Çetinkaya spor, Güngören Doğuş spor, 1453 Fatih Gençlik ve spor, İstiklal spor ve İstanbul Bafra sporda görev aldı. Son 3 sezondur İstanbul Gençler gücü Spor kulübü teknik direktörü olarak görev yapıyor.

Son dakika haber buldum Spor haberleri