Erzincan Sporda Silivri Spor Mesaisi

Hafta sonu oynanacak olan 3. Lig 1. Gurup mücadelesinde şampiyonluğun en büyük adayı Anagold 24 Erzincan spor yeni teknik direktör Mustafa Kemal Kılıç nezaretinde Sahasında oynayacağı Silivri Spor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Erzincan Sporda Silivri Spor Mesaisi

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Anagold 24 Erzincan spor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Silivri spor maçı hazırlıklarını müstakil atletizm sahasında çift kale antrenmanı ile sürdürdü. Kar altında yapılan antrenmanda yeni Teknik Direktör Mustafa Kemal Kılıç, antrenmanı sık sık durdurarak oyuncularına neler yapması gerektiğini anlattı.

TFF 3. Ligin ikinci yarısına kötü bir başlangıç yapan ve oynadığı 2 karşılaşmadan da beklemedik iki yenilgi alan Anagold 24Erzincanspor ligin 19. Haftasında kendi evinde oynayacağı Silivri spor maçı hazırlıklarına devam ediyor.   Yeni Teknik Direktör Mustafa Kemal Kılıç,   futbolcularına hafta sonu oynayacakları maçın öneminden bahsetti.

Teknik Direktör Mustafa Kemal Kılıç, yönetiminde ki futbolcular dar alanda pas çalıştı. Daha sonra ise taktik bir çalışma gerçekleştiren kırmızı siyahlı ekip hafta sonu oynayacağı karşılamanın provasını yaptı.  Teknik Patron Mustafa Kemal Kılıç,   antrenmanı sık sık durdurarak oyuncularına neler yapması gerektiğini anlattı. Kar altında oldukça neşeli geçen idmanda futbolcuların hırslı oldukları gözden kaçmadı.

Son dakika haber buldum Sondakika haber